Gossip

Tristan Thompson kapet “mat” duke tradhtuar Khloe Kardashian

Tristan Thompson është kapur duke tradhtuar Khloe Kardashian jo me një por me dy femra gjatë tetorit të kaluar, teksa Khloe ishte tre muajsh shtatzënë.

TMZ ka në posedim filmimet e kamerave të sigurisë të regjistruara më 7 tetor, 2017 dhe një klub të Uashingtonit. Aty duket Tristan me 3 femra, dy prej të cilave që duken shumë të afërta me të dashurin e Khloe.

Tristan kapet duke u puthur me ato vajza. Tjetra i kap kokën dhe ia afron me gjoksin. Dhe e njëjta femër i kap edhe gjëra të tjera.

Video është regjistruar jnë natë përpara ndeshjes së Cleveland Cavaliers ndaj Washington Wizards.

Tristan gjithashtu thuhet të ketë marrë një tjetër femër në hotel fundjavën e kaluar. Khloe pritet të lindë fëmijën e parë në fund të muajit.

Më shumë nga Gossip