Tuchel acarohet me Werner! “Nuk e kupton?” (VIDEO)

8 Mars 2021
21:52
Telesport

Gjatë ndeshjes Chelsea-Everton, e fituar me rezultatin 2-0 nga djemtë e Tuchel, ka pasur edhe momente interesante dhe duke qenë stadiumi bosh dëgjohet gjithçka, ashtu sikurse edhe udhëzimet e trajnerit gjerman për Timo Werner.

Pikërisht në një moment të ndeshjes, ish-trajneri i PSG i drejtohet ish-sulmuesit të Leipzig.

“Timo, sa kohë po qëndron në të majtë? Po luan në të djathtë! 15 minutat e fundit ke qenë vetëm në të majtë! A nuk e kupton?”

Lajme të tjera

Lajmet e fundit