Tymnaja te Partizani, Boldor reagon për herë të parë!

10 Korrik 2020
17:03
Eraldo Harlicaj

Lajmi se disa futbollistë të Partizanit kanë goditur Deian Boldor pasi mësuan se ishin prekur nga COVID-19 mori dhenë. Të gjithë u shokuan aq më tepër që bëhet fjalë para derbit të kryeqytetit me Tiranën.

Rumuni ka thyer heshtjen pas shumë lajmeve të shkruara nga mediat dhe ka hedhur gjithçka poshtë. Ai ka shkruajtur duke hedhur poshtë një ngjarje të tillë.

“Ndaloni së shkruari lajme të rreme. Jam në rregull, ndodhem në shtëpi dhe kam marrë të gjitha masat kundër COVID-19”, – shkruan Boldor në “Instagramin” e tij.

Postimi i Boldor në Instagram

Lajme të tjera

Lajmet e fundit