U bë e famshme në finalen e Champions League, sot sfidon shoqet në një garë të veçantë

30 Qershor 2020
19:08
Telesport

E mbani mend Kinsey Wolanski? Si mund të harrohet…

Në 2019-ën u bë e famshme për futjen në fushë që ndërpreu finalen e Champions League mes Liverpool dhe Tottenham.

Kinsey, 23-vjeçare amerikane, është një nga modelet më të klikuara në internet, me 3.6 milionë ndjekës në Instagram.

Në profilin e saj në  IG, mes disa fotografive marramendëse, ku shfaqet vetëm ose në shoqërinë e disa shoqeve shumë të bukura, është edhe një video ku Wolanski dhe modele të tjera sfidohen në një garë argëtuese.

Një garë që quhet Feet Drinking Challenge! A do t’ia dalin të pinë nga gota duke përdorur këmbët në vend të duarve?

Lajme të tjera

Lajmet e fundit