U nda nga gruaja pas 13 vitesh martesë, Tuchel “kapet mat” me të dashurën e re braziliane

30 Korrik 2022
10:22
Alfred Lleshi

Trajneri i Chelsea, Thomas Tuchel, ka gjetur sërish dashurinë te një braziliane magjepsëse, disa ditë pasi iu miratua divorci nga gjykata. Gjermani, 48 vjeç, është fotografuar nag paparacët me Natalie Max, 35 vjeçe, në Sardenja relaksuese. Një pushues tha: “Ata mbanin duart e njëri-tjetrit në çdo rast dhe dukeshin vërtet të lumtur”.

Trajneri dhe Max shijuan një udhëtim me varkë në perëndim të diellit, përpara se të shkonin në vilën e tyre private prej 20.000 £ nata me qira. Braziliania është nënë e dy fëmijëve. Ajo, gjithashtu notoi me Tuchel në Med, jashtë Sardenjës.

Një pushues tregoi: “Ata dukeshin shumë të dashuruar. Në një moment, Natalie e vuri dorën në pjesën e pasme të qafës së trajnerit dhe u përkul për një puthje. Ata notuan bashkë, u rrëzitën në plazh, hëngrën drekë në restorantin e hotelit dhe morën një varkë për në ishullin Caprera”.

Dashuria e re e gjermanit Tuchel vjen disa ditë pasi divorci i tij nga gruaja gazetare Sissi u miratua në Gjykatën e Lartë të Londrës. Ai kishte qenë në turneun parasezonal të Chelsea në SHBA përpara se të fluturonte për në Sardenjë me Natalie, e cila jeton në Londër.

Braziliania drejton biznesin e saj dhe dikur u shfaq në faqen e internetit “Yummy Mummy” në Mbretërinë e Bashkuar, ku u përshkrua si një “mama që trondit” dhe “një frymëzim i vërtetë”. Tuchel dhe Sissi, 46 vjeçe, njoftuan se martesa e tyre 13-vjeçare kishte përfunduar në prill. Një burim tha: “Ata u përpoqën ta shmangnin ndarjen, por në fund nuk kishte rrugë tjetër”.

Të mërkurën e kaluar, gjykata tha se ishte e kënaqur që Tuchel ishte sjellë në atë mënyrë, sepse zonja Tuchel nuk mund të pritej në mënyrë të arsyeshme të qëndronte me të. Ai ishte i kënaqur që martesa ishte prishur në mënyrë të pakthyeshme. Çifti besohet se ka arritur një marrëveshje prej shumë milionë paundësh.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit