UFC

UFC 229: Khabib vs. McGregor, video e konferencës për shtyp

Në konferencën për shtyp të UFC 229, kampioni i peshës së lehtë Khabib Nurmagomedov, ish-kampioni i UFC Conor McGregor dhe presidenti i UFC Dana White do t’i përgjigjen pyetjeve të gazetarëve.

Konferenca pritet të fillojë rreth orës 23:00 në Radio City Music Hall të New York.

Më shumë nga UFC