United del nga gara për Haaland, ja skuadra që ka zgjedhur norvegjezi

22 Janar 2022
17:32
Denis Hakanaj

Edicioni britanik i ESPN ka bërë një përditësim në lidhje me të ardhmen e Erling Haaland.

Fati i norvegjezit duket se është larg Borussia Dortmund, me Real Madrid, Barcelona, Manchester City dhe Chelsea që janë në garë për të.

Nga gara, lexohet, duket se është tërhequr Manchester United sepse duket se e ka kuptuar se dëshira e lojtarit është të transferohet te Real Madrid.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit