Uzuni nuk ndalet, tjetër gol në Champions për sulmuesin kuqezi (Video)

20 Korrik 2021
21:06
Denis Hakanaj

Myrto Uzuni godet përsëri.

Pas tre golave të shënuar kundër Prishtinë një javë më parë, 25-vjeçari ka qenë protagonist përsëri me Ferencvaros kundër Zalgiris, ndeshjen e vlefshme për raundin e dytë kualifikues të Champions League.

Pjesa e parë është mbyllur 2-0 në favor të ekipit hungarez dhe takimi është zhbllokuar në minutën e 25-të nga sulmuesi kuqezi.

Katër gola në dy ndeshje për Uzunin.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit