Valeria, trajnerja që ëndërron të punojë me Ronaldo-n (FOTO)

29 Prill 2021
18:21
Denis Hakanaj

Valeria Ammirato ëndërron të punojë një ditë me Cristiano Ronaldo-n.

Atletja 35-vjeçare, e lindur në Gjermani dhe kampione e botës e fitnesit në 2013-ën, është një modele fitnesi dhe një përgatitëse atletike.

Tifoze e madhe e Juventus-it, ëndrra e saj në sirtar është që të bëhet një ditë përgatitësja atletike e kampionit portugez të bardhezinjve.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit