Gossip

Valon Behrami martohet me skiatoren Lara Gut

Ylli i skive Lara Gut dhe futbollisti Behrami janë martuar. Mes njerëzve më të ngushtë, çifti i ëndrrave i ka thënë po njëri-tjetrit ditën e mërkurë në Lugano.

Gut ka postuar të enjten një foto romantike të ceremonisë, me një pamje të bukur nga Lugano.

Image result for lara gut

“Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë e ngushtë, në shtëpinë tonë…Nuk mund të kisha imagjinuar një mënyrë më të bukur për të thënë po,” shkruan ajo në Anglisht.

Gut dhe Behrami vetëm në fillim të vitit e kanë bërë publike lidhjen e tyre.

Më shumë nga Gossip