VAR debuton në Greqi, kamerat zbulojnë porosinë e gjyqtarëve! (VIDEO)

25 Gusht 2019
13:57

Teknologjia ka mbërritur edhe në futbollin grek. Këtë javë startoi Superliga dhe në ndeshjen Lamia-Panathinaikos një moment pikant është kapur nga kamerat në dhomën e VAR.

Në një moment para fillimit të ndeshjes regjia e zhvendosi pamjen tek dhoma e VAR, teksa papritur hapet një derë pas shpinës së tyre dhe një burrë lë një pako të dyshimtë.

Fillimisht u duk si një porosi për gjyqtarët, por më pas nga pamjet u kuptua se ishte ushqimi që ata kishin porositur.

Ndeshja përfundoi në barazim 1-1.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit