Verratti shpërthen pas ndeshjes: Arbitri më tha ik q*u! Nëse do të na ndodhte…

4 Maj 2021
23:26
Telesport

Marco Verratti, mesfushori italian i PSG, pas ndeshjes, ishte tepër i acaruar dhe madje akuzoi rëndë arbitrin Kjuipers.

Sipas lojtarit të ekipit francez, ky i fundit i ka thënë “ik q*u!”.

“Nëse e themi ne këtë fjalë, marrim padiskutim 10 ndeshje pezullim. Nuk është normale ajo që ai më tha…”.

Sakaq, Ander Herrera komentoi: “Ishim më të mirët në 70 minuta dhe provuam gjithçka. Sulmuam, sulmuam pa u ndaluar. Po largohemi me kokën lart”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit