Veterani që nuk njeh kartë identiteti, Pandev kthehet 11 vite mbrapa (VIDEO)

12 Korrik 2020
18:13
Telesport

Mosha mbetet moshë, ashtu si karta e identitetit apo pasaporta… 36 vjeç por në fushë ende me uri dhe etje për të gjetur rrjetën e kundërshtarit dhe dërguar topin aty!

GENOA-SPAL 1-0: splendido GOL di PANDEV, che apre le marcature (VIDEO)

Ndoshta shumë e harrojnë por Goran Pandev është ai bomber që nuk njeh plakje dhe vrapon ende në një moshë ku shumë kolegë të tij janë bërë trajnerë apo kanë braktisur futbollin.

Gol di Pandev e il Genoa conduce contro la SPAL: 1-0 al 45 ...

Pjesë e Tripletës së famshme të Interit, sulmuesi maqedonas ka shënuar sot golin e 9-të në këtë kampionat, diçka që nuk ndodhte prej sezonit të largët 2008-2009, kur vishte fanelën e Lazios.

Pandev i ka realizuar SPAL me një diagonale të bukur!

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit