Vetmi dhe lot…; aktori i dëshpëruar nga ndarja me Diletta Leotta

17 Shtator 2021
14:25
Alfred Lleshi

Can Yaman në lot dhe mbishkrimi: “Mbetur vetëm”. Kjo është kopertina e numrit të fundit të “Diva e Donna”, sipas së cilës lotët e aktorit u shkaktuan nga një “tronditje nervore”. Ndoshta plotësisht kjo gjendje e tij lidhet me përfundimin e lidhjes së dashurisë me Diletta Leotta, gazetaren seksi sportive italiane…

Ndërsa pëshpëritjet e gjysmës së Milanos mbjellin dyshime nëse historia midis Diletta dhe Can kishte filluar vërtet, “Il Fatto Quotidiano” kujton se në fund të qershorit çifti kishte fluturuar drejt Turqisë për prezantimet zyrtare. Tani, megjithatë, ekziston “ngrica” mes tyre, veçanërisht pasi aktori, disa ditë më parë, zbarkoi i vetëm në Festivalin e 78-të të Filmit në Venecia. Dhe pastaj në tapetin e kuq, pranë tij, një grua tjetër. Nuk ishte Diletta…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit