RUSI 2018

Video /Alisson tregon aftësitë e tij në stërvitje

Portieri i Roma-s Alisson Becker ka treguar aftësitë e tij me topin në stërvitjen e Brazili.

Statistikat tregojnë se askush nuk ka bërë më shumë pritje se ai në sezonin që sapo është mbyllur të Champions League, teksa Roma e tij shkoi deri në gjysmëfinale.

Gjithsesi, ai është shumë i talentuar edhe me topin në këmbë dhe këtë e manifeston në videon më poshtë.

Federata Braziliane ka postuar një video të 25-vjeçarit duke xhongluar topin si një sulmues race.

Më shumë nga RUSI 2018