Video: Aliti lider në Suedi, i jep avantazhin ekipit të tij

13 Korrik 2020
19:33
Eraldo Harlicaj

Fidan Aliti ka shënuar në ndeshjen që ekipi i tij Kalmar po luan ndaj Elfsbourg për 1-0. Lojtari shqiptar dërgoi topin në rrjetë në minutën e 14′.

Mbrojtësi shfrytëzoi një goditje dënimi. Krosimi nuk u largua nga mbrojtja kundërshtare dhe me një goditje të saktë e përcolli në rrjetë duke i dhënë avantazhin ekipit të tij.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit