Video: Arsenali në avantazh, Laca shënon pas pasimit mjeshtëror të Aubas

19 Shtator 2020
21:30
Eraldo Harlicaj

Arsenali ka gjetur golin e avantazhit në ndeshjen kundër West Ham. Ekipi i trajnerit Mikel Arteta po dominon totalisht ndeshjen dhe zhbllokoi rezultatin në minutën e 25′ pas një aksioni të rrjedhshëm.

“Topçinjtë” shënuan me anë të Lacazette me kokë, pasi ky i fundit mori një pasim të mirë nga Aubameyang dhe nuk gaboi duke shkundur rrjetën për 1-0. West Ham nuk po dhuron shumë në fushë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit