Video: Atalanta me dy fytyra, shënon dhe i fal barazimin kundërshtarit!

14 Korrik 2020
22:04
Eraldo Harlicaj

Atalanta e ka nisur menjëherë me vrull ndeshjen kundër Brescias. Bergamezët kaluan në avantazh që në minutën e 2′ të sfidës me anë të Pasalic.

Ai mori një top të bukur në hyrje të zonës së kundërshtarëve dhe me një gjuajtje të bukur e dërgoi në rrjetë për 1-0, por po aq shpejtë kanë reaguar dhe miqtë që barazuan në minutën e 8 ‘ për 1-1. Një gabim në mbrojtje i kushtoi vendasve që lejuan Torregrossan t’i ndëshkonte.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit