Video: Bayern s’përmbahet, Lewa realizon të tretin

30 Maj 2020
19:20
Denis Hakanaj

Bayern Munich e ka mbyllur në avantazh 3-0 pjesën e parë të ndeshjes kundër Dusseldorf, e vlefshme për javën e 29-të të Bundesliga-s.

Pas autogolit të Jorgensesn dhe golit të Pavard, vendasit kanë trefishuar në minutën e 43-të me Lewandowski-n, i cili ka finalizuar në mënyrën e duhur një aksion të bukur të nisur nga një finte e tij.

Duket se Bayern do të marrë një tjetër fitore të lehtë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit