Video: Bayerni gjen sërish golin, Lewandowski është kafshë!

17 Tetor 2020
19:03
Eraldo Harlicaj

Bayern Munchen ka gjetur sërish rrugën e rrjetës ndaj Arminia Bielefeldit për 0-2. Robert Lewandowski mori një pasim të mirë nga Goretzka në minutën e 26′ dhe me një goditje të bukur e dërgoi në rrjetë duke mposhtur portierin kundërshtar.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit