Video: Befasi në Anfield, Liverpooli barazohet me një gol të bukur

11 Korrik 2020
17:32
Eraldo Harlicaj

Liverpooli u barazua nga Burnley në minutën e 69′ për 1-1. Lojtari i miqve Jay Rodriguez arriti të mposhte Alisson me një gol mjaft të bukur.

Futbollistit të Burnley i doli një top brenda zonës dhe me një gjuajtje të mirë e dërgoi në rrjetë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit