Video: Benevento e nis me gol, Roma zihet në befasi

18 Tetor 2020
21:00
Eraldo Harlicaj

Benevento e ka nisur me gol takimin ndaj Romës. Ekipi mik gjeti golin që në minutën e 5′ për 0-1. Miqtë shënuan me Gianluca Caprari duke patur dhe fatin me vete. Gjuajtja e këtij të fundit u devijua dhe përfundoi në rrjetë duke hapur shumë shpejt sfidën.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit