Video: BERISHAAAAA gjen rrjetën, Sane rikthehet te goli!

25 Nëntor 2020
22:34
Eraldo Harlicaj

Bayern Munchen ka gjetur golin e tretë në ndeshjen kundër Salzburgut për 3-0. Sulmuesi Lorey Sane ka gjetur golin me kokë pas një pasimi Coman. Ylli i Bayernit dërgoi topin në rrjetë me kokë duke mposhtur sërish portierin kundërshtar.

Salzburgu ngushtoi rezultatin ndaj Bayernit me shifrat 3-1. Berisha mori një top nga krahu i djathtë i fushës dhe e dërgoi në rrjetë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit