Europa League

Video / Braziliani i Marseille bën autogolin e vitit

Gjatë ndeshjes mes Eintracht Frankfurt dhe Marseille në Europa League është shënuar një autogol tepër i çuditshëm. Autori i këtij autogoli ka qenë ish-lojtari i Brazilit dhe aktualisht kapiteni i Marseille Luis Gustavo. Ai nuk ka parë vendndodhjen e portierit dhe ka pasuar topin mbrapa, por topi ka shkuar drejt e në rrjetë.

Më shumë nga Europa League