Video: BRUNO FERNANDES! United ka gjetur liderin e ekipit

30 Qershor 2020
22:29
Eraldo Harlicaj

Mancehster United ka gjetur golin e tretë në ndeshjen ndaj Brighton për 0-3. Bruno Fernandes ka shënuar sërish duke u konfirmuar si një nga lojtarët më në formë të “Djajve të kuq”.

Mesfushori ishte i pozicionuar mirë dhe pas një krosimi arriti të dërgonte topin në rrjetë me një goditje të saktë në gjysmëlartësi.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit