Video: CALHANOGLUUU! Lojtari i Milanit shënon një tjetër gol të bukur

24 Shtator 2020
21:44
Eraldo Harlicaj

Hakan Calhanoglu është futbollisti më në formë i Milanit. Ai shënoi golin e 3-1 ndaj ekipit norvegjez. Mesfushori me tipare të avancuara mori një pasim nga një goditje këndi dhe me një goditje të bukur e pushoi në rrjetë për 3-1. Miqtë ngushtuan shpejt për 3-2 me anë të Hauge.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit