Video: Çfarë gafe nga portieri, Lazio shënon lehtë

7 Korrik 2020
19:43
Eraldo Harlicaj

Lazio ka shënuar golin e parë kundër Lecces në minutën e 5′. Caicedo ka shënuar pas një gabimi të portierit vendas. Gabriel ka gabuar në pasimin e fundit dhe i ka dhënë mundësinë ekipit të Lazios të shënojë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit