Video: Çfarë teknike! Emre Can me një gjuajtje të bukur

6 Qershor 2020
19:54
Eraldo Harlicaj

Borussia Dortmundi ka zhbllokuar rezultatin në ndeshjen kundër Hertha Berlin. Duhej të vinte minuta e 58′ që të vinte goli i parë i sfidës, me verdhezinjtë që shënuan me anë të Emre Can.

Gjermani mori një pasim të mirë nga Brandt dhe përshëndeti rrjetën për 1-0. Gjuajtja e tij nga jashtëzone ishte e saktë dhe u ndal vetëm nga rrjeta.

 

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit