Video: Chelsea në avantazh, Giroud planzhon me kokë

14 Korrik 2020
22:12
Eraldo Harlicaj

Chelsea e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Norwich. Ekipi i Lampard shënoi një gol të vonë në minutën e 45’+3′ me anë të Giroud.

Sulmuesi francez mori një pasim të mirë nga Pulisic dhe realizoi pas një zhytjeje me kokë. 45 minuta të vështira për blutë e Londrës që e kishin menduar më të lehtë këtë sfidë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit