Video: Chiesa tradhton besimin e Pirlos, lë ekipin me 10 lojtarë

17 Tetor 2020
22:14
Eraldo Harlicaj

Juventusi do të luajë me një lojtar më pak në ndeshjen ndaj Crutones që prej minutës së 60′. Mesfushori me tipare sulmues gaboi duke shkelur kundërshtarin dhe gjyqtari nuk hezistoi ta ndëshkonte. Një veprim i gabuar i futbollistit, por mbetet e dyshimtë si lëvizje. Rezultati mbetet 1-1.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit