Video: City barazon me Laporte, por VAR anulon golin

21 Nëntor 2020
19:02
Denis Hakanaj

Manchester City ka barazuar ndeshjen me Tottenham në minutën e 28-të.

Qytetarët kanë shënuar me Laporte-n, i cili ka mposhtur portierin Lloris me një gjuajtje të saktë dhe të fuqishme brenda zonës së rreptësisë.

Asisti është dhënë nga Gabriel Jesus, i cili, siç ka konfirmuar VAR, e ka kontrolluar topin me dorë dhe goli është anuluar.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit