Video: City-Liverpool 1-0, De Bruyne ndëshkon kampionët

2 Korrik 2020
21:44
Denis Hakanaj

Është zhbllokuar në minutën e 25-të super ndeshja mes Manchester City-t dhe Liverpool-it.

Kanë qenë ish-kampionët që kanë goditur kampionët në fuqi.

Goli është realizuar me penallti nga Kevind de Bruyne.

Ekzekutim i belgut ka qenë perfekt.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit