Video: Çmendet Pepe, Arsenal-i mbetet me 10 lojtarë

22 Nëntor 2020
18:42
Denis Hakanaj

Arsenal ka mbetur me 10 lojtarë pas kartonit të kuq të marrë nga Nicolas Pepe në minutën e 52-të.

Ylli i Arsenal-it ka humbur kontrollin dhe ka goditur me kokë një lojtarë të Leeds-it.

Arbitri nuk ka patur dyshime pasi ka parë imazhet në VAR.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit