Video: COMAAAAAAN! Francezi abonohet me golin në Champions, shënon me fat

25 Nëntor 2020
22:16
Eraldo Harlicaj

Bayern Munchen ka gjetur golin e dytë në ndeshjen ndaj Salzburgut për 2-0. Coman dërgoi topin në rrjetë në minutën e 52′. Francezi ndërmori një aksion të mirë diagonal me portën, u fut mirë në zonë dhe gjeti rrjetën pasi goditja e tij u përplas te mbrojtësit kundërshtar. Sulmuesi e ka Championsin kompeticionin e tij të preferuar.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit