Video: Coman bën gjithçka mirë, Goretzka nuk fal!

21 Tetor 2020
21:47
Eraldo Harlicaj

Coman ka dhuruar spektakël në zonën e Atletico Madridit. Francezi shmangu disa lojtarë dhe pasoi mjaft mirë për Goretzkan. Ky i fundit e ndali mjaft mirë topin dhe me një goditje të fortë e dërgoi në rrjetë për 2-0 në minutën e 41′.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit