Video: Dalin pamjet, Grezda goditi keq sulmuesin kundërshtar

1 Qershor 2020
19:51
Eraldo Harlicaj

Sulmuesi i Shqipërisë, Eros Grezda, u përfshi në një sherr të ashpër në ndeshjen e Rijekës kundër Osijekut. Gjysmëfinalja përfundoi 3-2 në favor të Rijekës.

Futbollistët u përplasën me njëri-tjetrin në fund të takimit dhe Antonio Colak goditi shqiptarin. Sulmuesi ynë nuk e fali dhe e priti në parkung për ta goditur.

Ai e grushtoi dhe në parkimin e stadiumit dhe duhej ndërhyrja e Policisë për ta qetësuar. Grezda u filmua nga kamerat it ok e sigurisë dhe tani rrezikon shumë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit