Video: Dele Alli rikthehet me asist, Tottenhami në avantazh!

26 Nëntor 2020
21:22
Eraldo Harlicaj

Tottenhami ka zhbllokuar rezultatin kundër Ludogorets për 1-0. Dele Alli gjeti mjaft mirë sulmuesin Carlos Vinicius që nuk gaboi përballë portierit kundërshtar. 25-vjeçari shënoi golin e parë për ekipin e “Spursave”. Gareth Bale, Dele Alli dhe Lucas po luajnë nga minuta e parë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit