Video: Dëmtimi i frikshëm i mesfushorit të Tiranës, mesfushori me urgjencë në spital

21 Nëntor 2020
18:30
Eraldo Harlicaj

Momente paniku në ndeshjen ndërmjet Vllaznisë dhe Tiranës. Mesfushori i bardhebluve Gamfi u përplas në tokë në një mënyrë shumë të keqe dhe u dërgua me urgjencë në spital. Lojtari duket se do të ketë një dëmtim të rëndë. Rezultati mbetet 2-2.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit