Video: Diletta dhe vallëzimi seksi, mbrapa është Ibra që…

21 Korrik 2020
21:52
Denis Hakanaj

Zlatan Ibrahimovic dhe gazetarja italiane sportive Diletta Leota kanë qenë protagonistë të një videoje argëtuese të publikuar në rrjetet sociale.

Videoja është publikuar nga Diletta Leotta, e cila ka shkruar: “Zlatan aprovon”.

Të dy kanë filluar një bashkëpunim krijuar prej pak kohësh për një aplikacion për t’u stërvitur, Buddyfit.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit