Video: Dortmundi nuk mban avantazhin, Elvedi i përgjigjet Haalandit pas gafës së portierit

22 Janar 2021
21:31
Eraldo Harlicaj

Monchegladbach ka barazuar rezultatin ndaj Dortmundit. Elevdi ka barazuar shifrat në minutën e 32′ duke iu përgjigjur Haalandit me dygolëshin e tij. Ndeshja është mjaft emocionuese dhe e bukur. Pjesa e parë u mbyll në barazimin 2-2.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit