Nations League

Video / Enis Bardhi me një tjetër “perlë” për Maqedoninë

Çfarë goli! Enis Bardhi godet përsëri, këtë herë me Maqedoninë. Gjatë ndeshjes me Gjibraltarin, mesfushori i Levante-s ka shënuar një perlë duke kaluar të tijtë në avantazh në minutën e 27’.

VIDEO GOLI HD

Telesport është krenar që bashkëpunon me Krowd9, një aplikacion fantastik i futbollit për shqiptarët! Shkarkojeni > bit.ly/krowd9 për video me përmbledhje ndeshjesh, njoftime të menjëhershme për golat dhe të gjitha lajmet e Telesport! Krowd9 është i përdorshëm në shqip, italisht dhe anglisht.

Më shumë nga Nations League