Video: Është mbrëmja e tij! Coman tallet me mbrojtjen dhe shkatërron Atleticon!

21 Tetor 2020
22:34
Eraldo Harlicaj

Bayern Munchen ka realizuar dhe golin e katërt kundër Atletico Madridit. Ekipi gjerman ka shënuar me heroin e Championsit, Coman. Francezi mori “zvarrë” mbrojtjen e Atleticos duke dribluar dhe dërgoi topin në rrjetë për 4-0. Pasimi i Muller në rastin e golit ishte shumë i mirë.  Shkatërrim total për Atleticon.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit