Video: Fabinho me një pasim mjeshtëror, Robertson nuk gabon

11 Korrik 2020
16:37
Eraldo Harlicaj

Liverpooli ka kaluar në avantazh në ndeshjen kundër Burnleyt për 1-0. “Redsat” shënuan në minutën e 34′ pas një pasimi fantastik të Fabinhos pas shpinës së mbrojtjes dhe Robertson me një goditje me kokë mposhti Pope.

Portieri i miqve ishte përfekt deri në pësimin e golit që nuk kishte asnjë mundësi të reagonte. Ai ndali gjuajtjet e Salah dhe sulmit të vendasve deri në goditjen me kokë të Robertsonit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit