Video: Fazio bën gjithçka vetë, barazon për Romën!

7 Nëntor 2019
22:33
Eraldo Harlicaj

Mbrojtësi i Romës, Fazio, është protagonisti kryesor në ndeshjen kundër Monchengladbach. Ai shënoi autogol duke i dhënë mundësi gjermanëve të gjenin avantazhin, por ka shlyer gabimin me një gol për ekipin e tij. Shtatlarti shfrytëzoi një kros të lartë në zonë dhe u zhyt bukur duke barazuar shifrat në 1-1. 

  

Lajme të tjera

Lajmet e fundit