VIDEO: Fëmija në prehër dhe një pije në dorë, çfarë refleksi ky tifoz!

24 Korrik 2019
12:45

Një tifoz i Seattle Mariners në bejsboll dhuroi një moment të pabesueshëm duke ndjekur ndeshjen kundër Los Angeles Angels të dielën.

Luis Rengifo goditi një top drejt tifozëve gjatë ndeshjes dhe tifozi, i cili mbante në prehër të birin dhe gjithashtu në dorën e majtë kishte një gotë pijesh freskuese, zgjati dorën e djathtë dhe me një refleks të paparë mbërtheu topin, mes duartrokitjeve të publikut.

Videoja është bërë hit në Tëitter, por identiteti i tifozit "mace" nuk është zbuluar ende.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit