Video: Gabim i Dortmundit, Leverkuseni nuk fal me kundërsulm

19 Janar 2021
22:15
Eraldo Harlicaj

Bayer Leverkusen ka gjetur golin e avantazhit në ndeshjen ndaj Dortmundit për 2-1. “Aspirinat” kanë gjetur golin në minutën e 80′ me anë të Wirtz. Dortmundi u ndëshkua menjëherë pasi barazoi rezultatin ndaj Brandt. Meunier gabon duke i dhënë mundësi vendasve të ndërtojnë një kundërsulm të mirë dhe duke gjetur rrjetën.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit