Video: Gabim i Neuer, Chelsea ngushton rezultatin

8 Gusht 2020
21:48
Eraldo Harlicaj

Chelsea ka shënuar golin e nderit në ndeshjen kundër Bayern Munchen për 2-1. Neuer gaboi në një gjuajtje të anglezëve dhe i la topin në zonë Abrahamit që nuk e kishte aspak të vështirë ta dërgonte në rrjetë për 2-1. Pjesa e parë mbyllet me këtë rezultat, ndërsa rezultati i përgjithshëm është 5-1.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit