Video: Gafë e pabesueshme nga Arsenal-i, Rapid-i  përfiton

22 Tetor 2020
20:13
Denis Hakanaj

Rapid Vienna ka kaluar në avantazh ndaj Arsenal-it në minutën e 51-të të pjesës së dytë.

Vendasit kanë marrë një dhuratë të vërtetë nga portieri Leno.

Fountas ka falënderuar dhe ka shënuar pa probleme.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit