Video: Gafë e Zogovic, Tirana barazon rezultatin ndaj Vllaznisë

21 Nëntor 2020
18:17
Eraldo Harlicaj

Tirana ka barazuar rezultatin ndaj Vllaznisë në minutën e 63′ për 2-2. Sasraku ka shfrytëzuar maksimalisht një dalje të gabuar të Zogovicit dhe ka dërguar topin në rrjetë. Ai ka goditur me kokë duke nxjerrë blof portierin e kuqebluve.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit