Champions League

Video / Gazetari i kërkoi një ‘selfie’, ja reagimi i Mourinho-s

Jose Mourinho nuk dukej në humor të mirë për një selfie në përfundim të ndeshjes së parë të 1/8-ve të Champions League ndaj Sevilla-s. Në konferencën për shtyp, e cila kishte shumë momente kulmore, në fund një prej gazetarëve afrohet dhe kërkon një foto me legjendën e stolit. Por Mourinho nuk e kishte mendjen aty dhe u ngrit në këmbë duke u larguar menjëherë.

Më shumë nga Champions League